Hakkımızda
Hakkımızda

Pandemi ve kur krizinin yaşandığı bir dönemde, oto alım-satım sektöründe geleneksel ticaret yöntemlerinin yetersiz kaldığını fark etmiş ve yeni bir fikirle, yeni ortaya çıkmış bir markayız.

Yapılan son araştırmalarda, internet üzerinden satışa konulan bir aracın, ortalama 29 gün içerisinde satılabildiğini gördük.

“Bu süreci nasıl kısaltabiliriz?” sorusu üzerine düşündük ve “tersten ticaret” modelini geliştirdik.

Satıcıların ilan koyup, alıcıların kendilerine ulaşmasını beklemesi üzerine kurgulanan geleneksel modeli; satıcıların da alıcılara kolaylıkla ulaşabildiği bir platform tasarlayarak değiştirdik.

İşte Alıcıbul ismimizi de buradan aldık ve hem hızlı hem de adîl bir ticaret ortamı olan Alıcıbul uygulamasını yaptık.

Gelişen teknolojiyi yeni bir fikirle harmanlayarak, oto galericiliği, dijital dünyanın gereksinimlerine uygun bir hâle getirdik.

Alıcıbul’da kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve sizin profiliniz görüntülendiğinde anında bildirimlerle haberdâr olup, hızlıca geri dönüş yapabilirsiniz.

İlanını verdiğiniz aracın modelini arayan alıcıları direkt olarak görüntüleyebilir ve anında kendilerine ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak; daha birçok yeniliği, gelişmeyi ve kampanyayı uygulamamızda bulabilirsiniz.

Biz Alıcıbul olarak; zor bir dönemde tıkanan oto alım-satım sektörüne, yeni bir soluk getirmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.